تور یک شب و دو روز ۲۶ الی ۲۷ مرداد ۵ شنبه و جمعه یوش و بلده

تور یک شب و دو روز ۲۶ الی ۲۷ مرداد ۵ شنبه و جمعه یوش و بلده
دیدار از روستای ییلاقی و اصیل یوش،محل خانه اجدادی خاندان اسفندیاری که معروفترین فرد آن خاندان علی اسفندیاری معروف به نیما یوشیج است.خانه نیما یوشیج اکنون به موزه منحصر به فردی تبدیل شده است که مقبره نیما نیز در آنجا است.مرحوم محمد حسین شهریار نیز به آنجا سفری داشته و با نیما گپ و گفتی .
شهر بلده شهری تاریخی در ارتفاعی بالا در همان حوالی است.در آن شهر بقایای قلعه فولاد و اماکن تاریخی خاصی واقع است.گیاهان دارویی بلده بنا بر گواهی یکی از کارشناسان خبره مرتع داری بهترین گیاهان دارویی منطقه می‌باشد، که در فصل تابستان از تنوع خوبی برخوردار است.همچنین میوه‌های فصل برای خرید فراهم است.ضمنا می‌توانید از عسل‌های خاص منطقه خرید نمایید.آب و هوای خنک و مطبوع ییلاقی منطقه به همراه تاریخ پر بار آن فرصت یک سفر دو روزه را برای ما فراهم می‌کند.در خانه ای بزرگ و اصیل اقامت خواهیم کرد که عکس‌های خانوادگی آن یادآور دهه‌های ۳۰ و ۴۰ شمسی است.
خدمات تور:اقامت در خانه تاریخی .۲ وعده صبحانه ،۲ وعده ناهار،یک وعده شام.(بیشتر غداها محلی می‌باشد).راهنمای گردشگری ،وسیله نقلیه توریستی،گشت‌های اماکن تاریخی و طبیعی منطقه،به علاوه پیاده روی و نرمش در روستای یوش.
وسایل مورد نیاز:کفش سبک پیاده روی.کلاه لبه دار.عینک آفتابی.کرم ضد آفتاب به خاطر منطقه کوهستانی.کارت شناسایی و وسایل بهداشتی شخصی.
توضیح خیلی مهم:ظرفیت این تور محدود و فقط ۲۵ نفر می‌باشد.

مشخصات تور

تاریخ رفت

تاریخ برگشت

مهلت ثبت نام

مکان های مورد دیدار و فعالیت های مورد نظر

برنامه زمانبندی سفر

درجه سختی تور

هزینه بزرگسال ( 12 سال به بالا )

هزینه کودکان ( 2 تا 12 سال )

ساعت و محل حرکت

تجهیزات ضروری

تجهیزات پیشنهادی

سرپرست راهنمایان

آیا برای کسب اطلاعات بیشتر تمایل دارید شخصاً در مورد مکان و فعالیت های این تور ، با راهنمایی ما ، تحقیق کنید ؟

بله

وب سایت

مجله

کتاب

سایر موارد

کلمات کلیدی

ثبت نام آنلاین این تور

تذکر: بدیهیست اولویت ثبت نام با افرادی است که هرچه سریعتر نسبت به واریز وجه و تکمیل فرآیند ثبت نام (از طریق وب سایت یا دفتر ) اقدام نمایند .