تور یک شب و دو روزه دیزین و یوش و شهرستانک باغ ملی گیاه شناسی شاخه کوهستانی ودیزین ۲۵ الی ۲۶خرداد ماه

روز اول: حرکت از جاده هراز و در میانه راه ورو د به جاده زیبای بلده(منطقه ییلاقی و بسیار خنک) دیدار از پل صفوی, شهر بلده شامل: قلعه فولاد , خانه تاریخی خاندان سلطانی,(خرید از بازار گیاهان دارویی و لبنیات سنتی بلده).دیدار از روستای ییلاقی و بسیار خنک و سرسبز یوش( شامل: خانه تاریخی خاندان اسفندیاری که نیما یوشیج با نام اصلی علی اسفندیاری از آن خاندان است و در آنجا مدفون می‌باشد.)
شب اقامت در هتل ییلاقی  ۴ ستاره همراه با شب نشینی و استفاده هوای بسیار مطبوع دیزین.
روز دوم : گشت در روستاهای اطراف از جمله روستای دیزین و خرید تولیدات روستایی به ویژه میوه‌ها به همراه پیاده روی و دیدار از مناظر . صرف ناهار در میانه جاده چالوس در کنار رودخانه.بعد از ناهار دیدار از باغ ملی گیاهشناسی به وسعت  ۱۴۵ هکتار  مباشد دیدن می‌کنیم که شامل:
قطعه هیرکانی که کارشناسان رتبه ۱ ایران موفق شدند طی چند ده سال اکوسیستم جنگل‌های شمال ایران را با فراهم نمودن رطوبت کافی در این منطقه دشتی  ایجاد کنند.که در آن گونه‌های درختی و پوشش کاملا مطابق با شمال ایران است.و در آن همچنین رود و دریاچه ای با نام خزر بازسازی شده است.
و همچنین دیدار از آبشار صخره ای و قطعه زیبای گیاهان چین و ژاپن

دو وعده صبحانه  دو وعده نهار در بهترین رستورانها
پذیرایی گشت  بیمه  ورودیه  راهنمای مجرب و تحصیلکرده

چالوس.دفتر خدمات گردشگری و هواپیمایی دماوندگشت  . آرش خیراندیش   ۰۹۱۱۱۹۱۴۵۵۲   نسترن منصوبی ۰۹۱۱۱۹۳۹۷۶۷٫        دفتر ۰۱۱۵۲۲۲۲۳۷۳-             ۰۱۱۵۲۲۱۵۵۱۲